TRANSPORT

Specjalizujemy się głównie w transporcie chłodniczym w Radomiu. Posiadamy samochody typu mroźnia – chłodnia o ładowności DMC- 18 ton , DMC- 26 ton DMC- 40 ton. Świadczymy również usługi w transporcie krajowym wszelkimi innymi pojazdami ciężarowymi typu Plandeka, Wywrotka. Posiadamy własny, tabor samochodowy, zarówno do transportu chłodniczego jak i wyżej wymienionych rodzajów transportu. W trosce o dobro współpracy naszą usługę transportową wykonujemy z zachowaniem wszelkich norm i standardów jak również z uwzględnieniem wymogów stawianych przez naszych klientów. Posiadamy zadowolonych klientów na terenie Radomia i całego województwa Mazowieckiego.

Nasza Firma Transport Magiera istnieje od 1990 r. Świadczymy usługi transportowe. Specjalizujemy się głównie w transporcie chłodniczym w Radomiu Posiadamy samochody solo typu mroźnia – chłodnia o ładowności DMC- 18 ton i DMC 26 ton, DMC 40 ton a także Plandeka / Wywrotka / Patelnia w transporcie materiałów sypkich: węgiel, kruszywa i inne… W trosce o dobro współpracy naszą usługę transportową wykonujemy z zachowaniem wszelkich norm i standardów jak również z uwzględnieniem wymogów stawianych przez naszych klientów. Posiadamy zadowolonych klientów na terenie Radomia i całego województwa Mazowieckiego.

Transport chłodniczy Radom – Transport chłodnią Radom

Oferujemy transport chłodniczy wszelkich produktów świeżych, spożywczych i produktów mrożonych. Nasze naczepy są wyposażone w niezawodne agregaty. Posiadamy wymagane atesty sanepidu i ubezpieczenie OCP. Rozważymy każdą propozycję i dołożymy wszelkich starań, aby Państwa towar dotarł w odpowiedniej temperaturze i na czas.

 

Dodatkowo świadczymy również usługi w zakresie transportu materiałów sypkich i usług ziemnych:

  • Transport piasku
  •  Transport kruszyw Radom
  •  Transport ziemi
  •  Transport żwiru

Posiadamy również usługi w zakresie robót ziemnych:

  •  Niwelacja terenu
  •  Wykopy pod fundamenty
  •  Utwardzanie terenu itp.
  •  Usługi koparką Radom